PAPAVERart
to powrót do korzeni.

Praca ręczna

zawsze była najcenniejszym darem człowieka, dlatego chcę pokazać, że każdy może złapać za druty, szydełko lub igłę i stworzyć coś dla siebie. W dzisiejszych czasach przepełniony rynek potrzebuje oryginalnych nietuzinkowych, spersonalizowanych rzeczy, które dają poczucie wyjątkowości i to możemy sobie zrobić sami. Każdy ma wyobraźnię i wystarczy trochę chęci, a pokażę Wam techniki i odpowiem na pytanie - jak to się robi?

Nazywam się Katarzyna Falgowska

na drutach i szydełku robiłam od zawsze. Pierwsze oczka pokazała mi babcia Łucja, a dalej ciekawość przerodziła się w pasję. W latach 80-tych nauczyłam się gobelinu techniką punch needle, a w 2013r. ukończyłam florystykę. Teraz stawiam, także na młode pokolenie, które chętnie bierze udział w moich warsztatach.

Firmę założyłam w 2013r.

aby propagować to co już było, ale w nowym wydaniu. Sztuka to bardzo pojemne możliwości. Praca z wełną, florystyka, malarstwo to coś do czego zachęcam wszystkich. Tworzenie to nasza wyobraźnia, a wyobraźnia to nasza dusza.

  Sukienka i staniczek, ktore posiadam od Papaverart. są po prostu nie do opisania! Pani Kasia tworzy absolutnie wspaniałe szydełkowe kreacje. Czuję się w nich niesamowicie lekko. Są oryginalne! Jakościowe! Jestem absolutnie zachwycona- nie mogę się doczekać, aż będę mogła ubrać je na kolejną specjalną okazję. Papaverart. to zdecydowanie moja ulubiona marka szydełkowej mody.

  Natalia i Cyprian małżeński humor

  Chciałam pięknie podziękować za kocyk❤️jest naprawdę cudny! bierzemy go do Kolumbii i po
  rozwiazaniu wyślę zdjęcie z użytkownikiem😉
  pozdrawiam serdecznie!

  Anna Jadwiga Matelska

  Witam! Chcę się podzielić moją opinią na temat rękodzieła Kasi. Są to piękne rzeczy, które wychodzą z pod jej rąk.
  Wiem to dobrze, bo sama miałam okazję nabyć serwety robione na szydełku. Kupiłam je na prezent ślubny, a drugą na rocznicę ślubu. Serwety były wykonane precyzyjnie, artystycznie w każdym detalu. Zarówno para młodych jak i jubilaci nie mówiąc o mnie, byli zachwyceni /były to duże okrągłe serwety/. Chcę dodać, że minęło już trochę czasu od zakupu, serwety były prane i zachowują swój kształt i wygląd. Pozostaje mi tylko polecić Wam wysokiej klasy rękodzieło Pani Kasi.

  Tamara Milkamanowicz-Jakubowska

  Otrzymałam staniczek. Powiem tak: praca wykonana jest z niezwykłą starannością w rękach trzymam
  coś cudownego. Nie ma słów, jakie mogą wyrazić moją wdzięczność. Bardzo, ale to bardzo dziękuję.

  Monika Barańska

  Smok Tymonek poleca ciepłe i wygodne sweterki dziecięce z opcją wyszycia imienia! Oryginalne, wygodne i praktyczne. Zamówiłam, kilka tygodni temu, ustaliłam wszystkie szczegóły telefonicznie, po 2 tygodniach sweterek był gotowy. Jesteśmy zachwyceni precyzją wykonania i pomysłowością.

  Adrianna Tymińska

  Chusta dotarła. Jest piękna, dziękuję. Jest jak mgiełka, taką chciałam. Masz  piękny talent
  Kasiu.

  gonia_malgonia

  Czy z kordonka, czy lnu lub jakiejkolwiek innej włóczki potrafisz wyczarować rzeczy, które urzekają. Niby są proste, tak jak mak i łany zwykłego powszedniego chleba-ale tak jak mak upiększają pole zboża tak samo detale, które dajesz w swoich wyrobach są tą wisienką na torcie, tym czymś po co sięgałam spotykając na kolejnym jarmarku Twoje rękodzieło. W dodatku mam wrażenie, że do tych korzeni sięgnęłaś znacznie wcześniej niż ogół zaczął ich szukać. W moim odbiorze jesteś prekursorką trendu, który teraz coraz bardziej jest na topie. Trend ECO

  Kasia B